Варення з Прикарпаття - Карпатська дика ружа (троянда) - 250г

62-1
62-2
62-3
199,90 грн
в наявності
Виробник: NADIYA
Артикул товара: 12
Склад: пелюстки ружі, лимон, цукор.
Термін зберігання:
180 діб при температурі від +4 до +6 °C.

Варення з пелюсток троянди Карпатська дика ружа - неймовірно смачне, ароматне та корисне. Ружа (троянда), здавна оспівана поетами та письменниками, вважалась найкрасивішою квіткою у світі.
Ружу використовують для приготування надзвичайно смачних десертів.
В давнину жінки вірили, що якщо приготувати коханому млинці з варенням із пелюсток ружі, то він залишиться вірним чоловіком на все подружнє життя.

Варення з троянди має унікальні лікувальні властивості та здатність підтримувати міцне здоров’я.
Завдяки вмісту вітамінів, каротину, кальцію, органічних кислот, варення із ружі допомагає вилікувати простудні захворювання та стимулює імунні сили організму. Троянда принесе велику користь при запаленні слизової рота, хворобах дихальних шляхів, порушеннях роботи шлунку, інтоксикації та інфекції, проблемах з печінкою та нирками, сердечних та судинних захворюваннях, безсонні, перевтомі, депресії.
Застосування цілющих властивостей варення з рози виправдано також у лікуванні дітей. Ангіна, слабкий імунітет, ГРЗ, авітаміноз – далеко не весь перелік проблем, з якими допоможе справитися варення з чайної троянди. Більше про корисні властивості троянди читайте у статті.

Валерія 04.04.2019, 14:16
Купила варення з ружі.Не прогадала, дійсно смачно. Згадала смак дитинства...рогалики з ружею.Буду ще замовляти.
Цитата
A 28.03.2019, 08:45
Варення дуже смачне, натуральне, зберігається добре. Смакували з млинцями, також додавала у випічку - всі були в захваті. Продавець працює оперативно, доставка швидка. Можна брати навіть як подарунок - упаковка дуже красива.
Цитата
Роман 21.03.2019, 11:42
Варення смачненьке і корисне для здоров'я. Дружині і дітям сподобалось.
Цитата

Додати коментар

Натиснувши кнопку "Відправити", я підтверджую свою дієздатність, даю дозвіл на обробку моїх персональних даних згідно з Умовами.