Ексклюзивно для HoReCA

З часу заснування власного виробництва крафтових делікатесів фірми “Надія” ми завжди в пошуках нових трендів світової гастрономії.

Нашою родзинкою є варення і сиропи власного виробництва, в яких поєднані натуральні ягоди, плоди та квіти, вирощені у власному органічному саду та прадавніх карпатських лісах. Вони виготовлені за традиційними рецептами, наділені лікувальними властивостями та неповторним смаком, продовжують молодість та дарують довголіття.

варення оптом

Завдяки використанню старовинних рецептів, виключно натурального місцевого м’яса та прянощів, поєднанню техніки виконання “як в давнину” з новітніми технологіями на сучасному обладнанні, наші майстри м’ясних делікатесів презентують неймовірний асортимент крафтових виробів.

ковбаса оптом

Спеціально для компаній сектору HoReCa розроблений широкий асортимент високоякісної продукції. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта, пропонуємо оптимальне співвідношення ціни і якості, різноманітні формати фасування і зручні умови поставки, що порадують як професіоналів індустрії гостинності, так і гуртових покупців.

доставка horeca

Власний автопарк надає можливість доставки продукції по всій Україні.

Для того, щоб гарантувати своєчасність постачання та найвищу якість продукції, на всіх наших автомобілях встановлено цілодобовий онлайн трекінг температури холодильного обладнання.

При гуртовому замовленні надаємо маркетинговий супровід для стимулювання збуту, а також здійснюємо брендування продукції згідно візуального стилю покупця і з використанням логотипу компанії.

Щодо співпраці звертайтеся в комерційний відділ фірми “Надія”:

050 407 11 88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м.Івано-Франківськ
вул.Незалежності, 40