М'ясні делікатеси

Сучасну людину складно чимось здивувати, проте, м'ясні делікатеси з колекції інтернет-магазину «Делікатес» стануть відкриттям для найвибагливішого гурмана. Цікава крафтова продукція від масара Олекси успішно конкурує з відомими європейськими марками. Це не просто їжа. Це свято смаку і аромату, корисне для шлунка і приємне для очей.

мясні делікатеси

Ім'я винахідника ковбаси ніхто не знає, зате збереглися досить старі рецепти. З часів, коли все було натуральним. Крафтові вироби від Дому м'ясних делікатесів «Надія» - це відтворення традиційних смаків з добірного м'яса, прянощів і спецій за автентичними рецептами.

Крафтові секрети

Що відрізняє крафт від промислових виробів з м'яса? Контроль, натуральність і оригінальний смак. А також, безпосередня відповідальність перед покупцем, «ім'я». Справжній крафтовий продукт означає унікальність і високу якість. А також невеликі обсяги, що дозволяють все це контролювати. Щоб вийшов справжній делікатес, важливо все:
• досвід роботи;
• натуральність інгредієнтів;
• автентичні рецепти і способи виробництва;
• надійні постачальники якісної сировини;
• відсутність шкідливих добавок.
І, звичайно, захопленість, зацікавленість в кінцевому результаті, як то кажуть «зроблено з любов'ю».
Маючи власне виробництво з 1990 року, Дім м'ясних делікатесів «Надія» створює м'ясні та ковбасні вироби з використанням тільки традиційних технологій і рецептів. Корисний здоровий продукт з локальної сировини від місцевих фермерів, з натуральними прянощами і спеціями, без додавання сої та ароматизаторів. Виробництво ковбаси невеликими партіями з використанням ручної праці дозволяє гарантувати якість кожної одиниці продукції.

Замовити м'ясні делікатеси

купити ковбасу

Ковбаси від Дому м'ясних делікатесів «Надія»

Ця колекція вишуканих м'ясних виробів налічує близько двохсот видів делікатесів. Від салямі і сиров’яленої ковбаси до великого вибору снеків і закусок до пива. Все це з добірного м'яса, з використанням тандему сучасних технологій і обладнання зі старовинними рецептами.
Складно зупинити вибір на чомусь одному, але безперечним хітом продажів стала сирокопчена ковбаса. Унікальна рецептура, якісна сировина і сумлінність співробітників створили крафтові делікатеси: салямі Карпатську, Панську, Коньячну. А щоб зробити вибір більш легким, вони об'єднані в набори. Купити ковбасу можна відразу двох видів, при цьому ще й заощадити. Крім того, бувають акції!
В асортимент м'ясної продукції за ексклюзивною рецептурою входить не тільки сиров'ялена або копчена ковбаса. Це бастурма, сирокопчені свиняча шинка і куряче філе. Вони смакують не тільки як окремі закуски, а й відмінно підходять як снеки до пива.
Кожен зможе вибрати щось для себе. Стабільна якість і відмінний смак - основні складові успіху продукції від Дому м'ясних делікатесів «Надія». У даному випадку «craft» правильніше перекласти як «майстерна робота».

ковбаса сирокопчена

Оригінальний подарунок

Крафтові м'ясні делікатеси це не просто «ковбаса сирокопчена». Майже три десятки років досвіду, якісна органічна сировина, старовинні рецепти і майстри, які продовжують традиції, створили унікальний продукт. Набір з двох видів ексклюзивних салямі від масара Олекси цілком може зіграти роль неординарного подарунка для чоловіків. І не тільки.
Така продукція для справжніх цінителів смачної і здорової їжі залучає нових клієнтів, багато з яких стають постійними. Досить зайти на сайт www.delikates.ua і купити ковбасу на свій смак. А замовити можна з будь-якої точки України цілодобово. Це можна зробити по телефону або в «один клік» на сайті - і ковбаса або інший делікатес одразу відправиться за вказаною адресою.