М'ясні делікатеси

Сучасну людину складно чимось здивувати. Проте, м'ясні делікатеси з колекції delikates.ua стануть відкриттям для найвибагливішого гурмана. Цікава крафтова продукція від масара Олекси успішно конкурує з відомими європейськими марками. Це не просто їжа. Це свято смаку і аромату, корисне для шлунка і приємне для очей.

мясні делікатеси

Ім'я винахідника ковбаси ніхто не знає. Зате збереглися досить старі рецепти. З часів, коли все було натуральним. Крафтові вироби від Дому м'ясних делікатесів «Надія» - це відтворення традиційних смаків з добірного м'яса, прянощів і спецій за автентичними рецептами.

Крафтові секрети

Що відрізняє крафт від промислових виробів з м'яса? Контроль, натуральність і оригінальний смак. А також, безпосередня відповідальність перед покупцем, «ім'я». Справжній крафтовий продукт означає унікальність і високу якість. А також невеликі обсяги, що дозволяють все це контролювати. Щоб вийшов справжній делікатес, важливо все:
• досвід роботи;
• натуральність інгредієнтів;
• автентичні рецепти і способи виробництва;
• надійні постачальники якісної сировини;
• відсутність шкідливих добавок.
І, звичайно, захопленість, зацікавленість в кінцевому результаті, як то кажуть «зроблено з любов'ю».
Маючи власне виробництво з 1990 року, Дім м'ясних делікатесів «Надія» створює м'ясні та ковбасні вироби з використанням тільки традиційних технологій і рецептів. Корисний здоровий продукт з локальної сировини від місцевих фермерів, з натуральними прянощами і спеціями, без додавання сої та ароматизаторів. Виробництво ковбаси невеликими партіями з використанням ручної праці дозволяє гарантувати якість кожної одиниці продукції.

купити ковбасу

Ковбаси від Дому м'ясних делікатесів «Надія»

Ця колекція вишуканих м'ясних виробів налічує близько двохсот видів делікатесів. Від салямі і сиров’яленої ковбаси до великого вибору снеків і закусок до пива. Все це з добірного м'яса, з використанням тандему сучасних технологій і обладнання зі старовинними рецептами.
Складно зупинити вибір на чомусь одному. Але безперечним хітом продажів стала сирокопчена ковбаса. Унікальна рецептура, якісна сировина і сумлінність співробітників створили крафтові делікатеси: салямі Карпатську, Панську, Коньячну. А щоб зробити вибір більш легким, вони об'єднані в набори. Купити ковбасу можна відразу двох видів, при цьому ще й заощадити. Крім того, бувають акції!
В асортимент м'ясної продукції за ексклюзивною рецептурою входить не тільки сиров'ялена або копчена ковбаса. Це бастурма, сирокопчені свиняча шинка і куряче філе. Вони смакують не тільки як окремі закуски, а й відмінно підходять як снеки до пива.
Кожен зможе вибрати щось для себе. Стабільна якість і відмінний смак - основні складові успіху продукції від Дому м'ясних делікатесів «Надія». В даному випадку «craft» правильніше перекласти як «майстерна робота».

ковбаса сирокопчена

Оригінальний подарунок

Крафтові м'ясні делікатеси це не просто «ковбаса сирокопчена». Майже три десятки років досвіду, якісна органічна сировина, старовинні рецепти і майстри, які продовжують традиції, створили унікальний продукт. Набір з двох видів ексклюзивних салямі від масара Олекси цілком може зіграти роль неординарного подарунка для чоловіків. І не тільки.
Така продукція для справжніх цінителів смачної і здорової їжі залучає нових клієнтів, багато з яких стають постійними. Досить зайти на сайт delikates.ua і купити ковбасу на свій смак. А замовити можна з будь-якої точки України цілодобово. Це можна зробити по телефону або в «один клік» на сайті - і ковбаса сиров'ялена, сирокопчена або інший делікатес одразу відправиться за вказаною адресою.