Дім м'ясних делікатесів

Критерій сортування
Виробник:
NADIYA
388,00 грн
228,00 грн
228,00 грн
34,80 грн
314,00 грн
ХІТ
239,00 грн
139,00 грн
144,00 грн
134,40 грн
110,40 грн
73,80 грн
ХІТ
141,60 грн
ХІТ
542,40 грн
89,40 грн
149,40 грн
92,40 грн
87,40 грн
149,00 грн
95,40 грн
167,40 грн
36,80 грн
92,50 грн
141,60 грн
154,00 грн
92,40 грн
144,00 грн
Артикул: 514
147,20 грн
129,50 грн
56,20 грн
164,00 грн
110,40 грн
76,80 грн
176,10 грн
196,80 грн
197,40 грн
154,00 грн
24,80 грн
162,50 грн
51,80 грн
122,00 грн
140,40 грн
45,80 грн
197,40 грн
197,40 грн
146,40 грн
45,80 грн
173,40 грн
Артикул: 499
Вага ковбаси ≈ 500 г
119,40 грн
Артикул: 520
38,80 грн
197,40 грн
28,80 грн
223,70 грн
113,40 грн
92,00 грн
534,00 грн
59,80 грн
51,80 грн
56,80 грн
ХІТ
49,80 грн
ХІТ
Артикул: 526
39,80 грн
39,80 грн
36,80 грн
36,80 грн
36,80 грн
36,80 грн
78,00 грн
116,00 грн
виводити по:

Крафтові ковбаси від «Надії» - традиції давнього мистецтва Карпатського масарства.

Дім м’ясних делікатесів «Надія» – сучасне потужне виробництво, яке виробляє понад 200 видів ковбасних виробів на новому обладнанні за старовинними автентичними рецептами Карпатського краю. Продукція м’ясного Дому поєднує в собі неповторні смаки з давнини та сучасні вподобання широкого спектру покупців, що склались на сьогодні, як єдина гастрономічна гама. Вона поєднує традиційні смаки та смакові відтінки нових продуктів, які полюбились споживачам внаслідок знайомства широкого загалу із культурними звичаями інших країн.

Наше виробництво вивчає уподобання людей та адаптується під сучасні потреби скуштувати щось нове, але із поєднанням старовинного, майже забутого майстрування ковбасних виробів.
Характерним почерком всіх м’ясних делікатесів Дому «Надія» є витонченість смаків з карпатських легенд, які виходять із багатолітнього досвіду, школи та традицій м’ясних виробів від знаних майстрів – масарів. Одним із таких масарів є Олекса Бойко, який започаткував знану лінію делікатесів, та є татом і дідусем сучасних власників виробництва.

Хто такі масари?

З давніх давен в Західній Україні, в Карпатах та під ними, славились майстри-м’ясарі, які не просто виробляли м’ясні шедеври та різноманітні вироби, а майже розмовляли з м’ясом, проводили своєрідний ритуал в народженні делікатесу, та зачаровували неповторним смаком кожного виробу.
Не міг створитись виріб, щоб не передати глибину Карпат, тонкощів природи, який би не манив за собою до легенд краю та щось у собі не містив із казки. І кожен витвір був не тільки знаком вищої майстерності, а й ніс у собі риси саме того, іменитого, знаного майстра. Почерк майстра можна було встановити за невловимим ароматом, який вплітається в букет запаху димку та апетитного м’ясця, за відтінком смаку, що приємно поглиблював ласі, вже такі знайомі м’ясні делікатеси… Майже в кожному селі був свій знаний м’ясник, який умів із м’яса творити чудеса…. Проте, вони не тільки працювали для свого власного обійстя та сільської громади, а й дивували людей з інших сіл і міст, панство краю, вивозячи свої вироби на ярмарок, прославляючи свою домівку та своє шляхетне ремесло.
Ярмарок. Ідеш ген-ген рядами, і раптом – запах, аж закочуються очі, коли вже уявляєш, як апетитно на тебе дивиться шиночка, сальце копчене, пружні кільця ковбасок, що аж готові скочити у торбу покупця… Під, здавалось би, непомітним тентом милують очі копченими боками ковбаски, шиночки, сальця…. І все це – до святкового столу…. Або просто, на буденний вжиток.
І на таких святкових збіговиськах якраз і котилась слава про окремих масарів, що мали особливий крам, який був кращим за інших та за заморські шедеври. І ось уже до такого масара починають з’їжджатись з усієї округи, а не тільки зі свого села, щоб саме у нашого масара замовити на свято ковбасні вироби, а як повезе - одразу щось придбати: купити ковбасу, чи шпондер, чи балик…
І отак неслася слава про відомого масара та його чудесні страви з м’яса. Про знаних масарів розповідали один одному, рекомендували. До них їздило за замовленням поважне панство чи нарід з дальніх сіл.
Старовинні рецепти та славні вироби за ними передавались із покоління до покоління. Їх, як і традиційні ярмарки, не чіпали ні зміни держав, ні час. Вони, на ряду із іншим, йшли в одному орнаменті культурних і духовних традицій нашого краю.
Плине час, змінюються держави й устої, і ось уже на ярмарках помітно продукцію із різних країв. Тут і традиційні балики, і ковбаса московська, і сирокопчені ковбаси, і щось таке дивне та апетитне, але має якусь чудернацьку назву – ковбаса салямі (наче дитина грає гами на роялі: соль-ля-мі). Тут можна купити ковбасу оптом, і навіть придбати малюсінький шматочок… А можна й просто: під виглядом знаного покупця, який планує купити ковбасу, багато ковбаси, але дуже вибагливий, адже не всілякі ковбаси від виробника підійдуть, - напробуватись досхочу… Шинка, ковбаска, а що це? Сирокопчена ковбаса, напівкопчена ковбаса…Чудесно!!!
І посеред цього м’ясного розмаїття – все так само, як і колись, – аж закочуєш очі, почувши запах із димком та глибиною духу Карпат та невловимий аромат виробів знаного масара…. Ідуть роки, а смак м’ясних шедеврів від відомого на всю округу, та далеко в інших селах, м’ясаря так само дивує, зачаровує та манить… Ніщо з ним не зрівняється. Ні смак заморського дива, ні традиційні смаки інших делікатесів….
Отаким масаром свого часу став Олекса Бойко, знаний на всю округу м’ясар, до якого їздив за виробами нарід із різних сторін, давав замовлення до різних подій, свят, просто на будні.
Своє вміння він виплекав із науки свого батька та діда, додав свою неповторну родзинку, розвинув виробництво - на той час в домашніх умовах, - та передав справу своїм синам, а відтак родинні традиції продовжила внучка Маргарита, втіливши у потужне виробництво ковбасних виробів торгової марки «Надія». Придбати ковбаси Івано-Франківськ можна у фірмових магазинах «Делікатес» або онлайн на нашому сайті.

Ковбаси від виробника м’ясних виробів «Надія»

Дім м’ясних делікатесів «Надія» виготовляє різноманітні вироби, такі як сосиски і сардельки, варені ковбаси, копчені і напівкопчені ковбаси, сирокопчені ковбаси, ковбаски-гриль та інші ковбаси для смаження. Виробництво славиться своїми фірмовими виробами, подарунковими наборами, наборами на різні святкування та події, напівфабрикатами з м’яса, та окремими порційними видами натурального м’яса.
Окрему групу складають спеціально приготовлені сорти сала, як особливого українського делікатесу. За цим видом продукції дають запити в першу чергу для гостей нашого міста, оскільки всі виготовлені сорти сала є вишуканими на смак та його чітко можна презентувати як «справжнє українське сало Карпат». Спеціальні рецепти приготування дають можливість порадувати вибагливих гурманів такими видами сала, як сало по-коломийськи, по-білоруськи (підкопчені види традиційного продукту із спеціальними спеціями). Рецепти із традиційним засолом (солонина) – сало по-домашньому, та сало з паприкою (гострі сорти сала).
Найцікавішим напрямком виробництва м’ясних продуктів за прямими рецептами від масара Олекси є виготовлення сирокопчених делікатесів (сирокопчені м’ясні продукти) та унікальних похідних виробів, що виготовлені у поєднанні з рецептами відомих делікатесів інших країн - сирокопчена ковбаса салямі, Брауншвейгська, Міланська, салямі Коньячна і Панська.
Ковбаса салямі - ковбаса традиційно італійського походження, яка вкрай полюбилася споживачам далеко за межами Італії, в тому числі її частенько полюбляють і в Україні, використовуючи у формуванні канапе, бутербродів, та, традиційно, в приготуванні піци.
Ковбаса Коньячна є королем м’ясних делікатесів Східної Європи і неодмінним атрибутом вишуканих подарункових делікатесних наборів, що презентують далеко за межами міста бізнесмени, громадські та політичні діячі, еліта суспільства та й просто звичайні мешканці.
Сирокопчені ковбаси за своїм призначенням – це ковбасні вироби довготривалого зберігання, а тому тут важливим є ретельне дотримання технології приготування, оскільки ковбаси виготовляються із сирого м’яса найвищої якості та шпика, які готуються до виробництва шляхом тривалої ферментації та виведення із м’яса води.
У крафтових сирокопчених виробах торгової марки «Надія» використовуються знані коньяки вищого ґатунку марок «Арарат 5*» і «Hennessy» V.O.S.P.
Окремими смаковими делікатесами представлені паштет французький, закарпатська гурка, кров’яні ковбаски, виготовлені за оригінальними рецептами батьківщини цих продуктів. Крім того, присутні різноманітні м’ясні закуски, зельц з язика та серця, хлібець тощо – які здивують вишуканими смаками.
Також знайдуть свої уподобання поціновувачі кухні без вживання м’яса, скуштувавши веганські сосиски чи ковбаски картопляні.

Рецепти смачної оригінальної ковбаси від виробника

Отримавши у спадок рецепти, котрим понад 200 років, та технологію виготовлення м’ясних шедеврів, засновники виробництва ковбасних виробів не тільки зберегли ці рецепти, а й вплели їх у всі види виробів, що виготовляються під маркою «Надія», включаючи й ті, які збирались із різних країн, та які в даний час відповідають уподобанням покупців. А відтак, крафтова ковбаса від «Надії» прийде до смаку найрізноманітнішим покупцям.
Найважливішим секретом створення м’ясних продуктів за давніми рецептами є одна особливість, яку неможливо підробити. Для справжнього м’ясного виробу, в першу чергу ковбас, необхідно використати справді натуральне м'ясо!
Дім м’ясних делікатесів «Надія» використовує для технологій виробництва натуральне справжнє, екологічно чисте м’ясо від місцевих фермерів, котрі вирощують тварин на натуральному вигодовуванні. Якість м’яса щоразу підтверджується виробником-фермером та перевіряється фахівцями виробництва та відповідних служб контролю. Адже, для виробництва якісної м’ясної продукції, крафтових ковбас використовують найкращі сорти м’яса, а на виготовлення сирокопченої групи - м’ясо із окремих, чітко визначених частин тушки тварини, які ні в якому разі не можна замінювати іншими сортами чи вирізками з інших місць, що призвело б до порушення технології та виготовлення продукції не належної якості.
Відповідно, на виробництво 1 кг ковбаси Дім м’ясних делікатесів «Надія» використовує 1,78 кг натурального м’яса.
Інші складники та інгредієнти, що використовуються у виробництві, є виключно натуральними, оригінальними та такими, які передбачені первинними рецептами, в тому числі старовинними та автентичними, і безпосередньо саме виробництво здійснюється без використання штучних чи можливих подібних замінників.
Ми не тільки несемо традиції знаного масарства у ковбасних виробах власного виробництва, а й культивуємо культуру споживання якісного натурального продукту.
Ми не дозволяємо собі впроваджувати у виробництво стандартизовані інгредієнти, що хоч і спрощують та здешевлюють виробництво, але несуть не справжнє, а наближене до нього споживання.
Ми радуємо Вас і Ваш смак лише якісним, автентичним і унікальним продуктом!
Смачного!