Про нас

“Надія” - провідне підприємство України з багатими виробничими традиціями, засноване в 1990 році, на сьогодні є унікальним у створенні крафтових делікатесів власного виробництва. Наш успіх полягає у вмінні завжди йти вперед, випереджаючи час.

rosa margo1

Наше кредо найкраще описує знаменитий вислів давньогрецького цілителя, лікаря і філософа Гіппократа: “Нехай їжа стане вашими ліками, а ліки - вашою їжею”.
Ми розуміємо, що найдорожчим для кожного з нас є здоров’я, тому щодня створюємо корисні продукти відмінної якості. Ті, хто справді цінують здорове харчування, стають нашими постійними клієнтами.

macarons pro1

На сайті delikates.uа представлені натуральні крафтові продукти з локальної фермерської сировини, фруктів, ягід, квітів із власного органічного саду та карпатських лісів. Всі вони виготовлені за давніми традиційними рецептами, наділені лікувальними властивостями та неповторним смаком, продовжують молодість та дарують довголіття.

Ми: успішна, високоефективна та гнучка компанія, яка постійно розвивається. Ми присвятили себе великій справі - створюємо унікальні продукти для справжніх поціновувачів смачних та корисних страв.
Наша місія: ми любимо те, що робимо, і те, що ми робимо - робимо з любов’ю до наших клієнтів.
Наші співробітники: це особистості, які знаходять натхнення у роботі, постійно вдосконалюються, роблять себе та інших щасливими, є патріотами компанії, в якій працюють.
Клієнти: наші найкращі друзі, всі бажання яких ми намагаємося задовольнити.
Партнери: ми будуємо мережу постійних клієнтів, в основу якої покладені спільні цінності, довіра та комунікації.
Соціальна відповідальність: підтримуємо благодійні та суспільні проекти, генеруємо власні ініціативи. Створюємо нові робочі місця та зміцнюємо економіку України.
Найкраща мотивація для нас - визнання якості та унікальності нашої продукції, а найбільша нагорода - щира подяка та багаторічна дружба з брендом “Надія”.

Вас зацікавила наша продукція? Телефонуйте або напишіть нам!

050 407 11 88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м.Івано-Франківськ
вул.Незалежності, 40