Вишневий галярет на фруктозі 300 г

ХІТ
DSC_43224
DSC_42943
168,00 грн
в наявності
Виробник: NADIYA
Артикул: art34
Склад: вишня, фруктоза, желфікс.

Термін зберігання: 180 діб при температурі від +4 до + 6 °C.

Вишня - ягода універсальна, її смак поєднується зі смаками будь-яких інших ягід і фруктів. Ягоди вишні багаті вітамінами, мінеральними речовинами і жирними кислотами, які не руйнуються після термічної обробки та є дуже корисними для міцного здоров'я.
Особливим десертом від кулінарів "Надії" є вишневий галярет - желеподібне варення, яке одержують уварюванням протертої маси свіжих вишень.
Вишневий галярет на фруктозі корисний:
1. Для серцево-судинної системи. Регулярне вживання вишні знижує ризики інфарктів та ішемії. Речовини, що містяться у вишні, очищають і зміцнюють кровоносні судини, знижують тиск.
2. Для імунітету. Високий вміст вітаміну С у вишні має протизапальну дію. Ягоди покращують стан організму, знижують температуру і застосовуються, як допоміжний засіб, при лікуванні застуди. Рекомендується їсти вишневий галярет взимку для профілактики захворювань.
3. Для поліпшення загального стану. У м’якоті вишні достатньо мінералу магнію та кальцію. Разом ці компоненти зміцнюють кістки, нормалізують обмін глюкози, допомагають долати стомлюваність.

Важливо, що цей солодкий десерт можна всім, хто не вживає цукор, і веде здоровий спосіб життя, адже вишневий галярет зроблений виключно на фруктозі.
Замовляйте вишневий галярет на нашому сайті з доставкою по всій Україні!